Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Czy zwiedzanie Polski musi być bardzo drogie? została wyłączona

Miejsca, które trzeba ujrzeć przed śmiercią
W zasadzie to jest tak, że takich miejsc, które są bardzo warte odwiedzin jest niezmiernie wiele. A zatem w tak krótkim tekście chciałbym wyłącznie skupić się na jednej kwestii – czyli pomyślmy, które stolice europejskich krajów warto zobaczyć. Z pewnością świetne są takie stolice jak Moskwa, Londyn, Paryż bądź Bratysława. Naturalnie nie byłem jeszcze w każdej stolicy, a więc może jakąś pominąłem, ale akurat owe typy bez żadnego cienia wątpliwości są warte uwagi – to kapitalne miejsca!
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest szczególnie zwiedzenie czeskiej Pragi. Trzeba otwarcie przyznać, że turystyka w stolicy Czech jest doskonale rozwinięta, w sumie Praga jest niejako stworzona dla turystów. Przynajmniej według mnie Praga to takie miejsce, które jest najbardziej urokliwą stolicą w Europie. Gdyby Kraków nie przestał być dawno temu stolicą, nie napisałbym tego, lecz na akurat dzień dzisiejszy ciężko o jakąś lepszą stolicę. Minimum dwa dni na odkrycie Pragi jest standardem. Choć, aby poznać całą Pragę należałoby zostać jej mieszkańcem.

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.